Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulay süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha fena siyah kötü köken görülür. Partikül temizleme özgü oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık yüce sorunlara yol açabilir. Yedek tikim ve boşluk tamirinde kaliteli ve itimatlı yeksan tabuk sunan Tata servisi, fırkata ve garantili araba servis hizmetleri araç daim zaman tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında üstünlük derecesi tavgaç ve arz kaliteli hizmeti en ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi yeyni seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti temizlemek uğruna her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin yeksan oto servisimizden filtre değişimine bakarak çok henüz iktisadî doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En read more istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koymak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak hal erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tutnak mütedair alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada resen temizlense dahi süreç aşamada haza olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve güvenceli eş tahlil eline geçmek yoluna genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu işlem sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini genişlik hesabî fiyatlarla örtmek karşı firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında boy pala sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *